Kui palju maksab veebilehe valmistamine?

Noh, sellise lihtsa veebilehe valmistamine. Paar tutvustavat lehte pluss kontaktid ja galerii…
Selline on kõige levinum küsimus klientidelt kes minu poole pöörduvad.

See on TASUTA! Õigemini - ma maksan sulle peale, et sa sellega ise tegeleks...

Jäta mulle oma e-posti aadress, vaata üle õla kuidas valmib veebileht ja hoia kohe kokku üle 75 euro!

Millise veebilehe sa saad?

Minimaalne

Lihtne, alustamiseks sobilik veebilehe põhi.

Toimiv

Kõik eluliselt olulised funktsioonid on olemas.

Veebileht

Just veebileht, mitte e-pood või mõne muu keerulisem süsteem.

Kuidas valminud veebileht sind aitab?

Olgem ausad – üks külaskäik sinu veebilehele ei tee külastajast klienti. Selleks, et ühest klikist klient saaks, on vaja palju rohkem kokkupuutepunkte. Mida rohkem sa neid “kohtumisi” enda kontrolli alla saad, seda suurema tõenäosusega sa endale ka kliendi võidad. 

Ühe sõnaga. Esimese ülesandena pead sa oma veebilehel kätte saama võimaliku kliendi kontaktandmed – emaili aadressi ja/või telefoni numbri. See lihtne ülesanne annab sulle võimaluse temaga kontakti saada igal ajal selleks lisainvesteeringuid tegemata (FB reklaamid, SEO, retargeting jne).

Kuidas siis selline lihtne veebileht sind aitab? Esiteks ei kuluta sa selle valmistamisele mõttetult palju ressursse – ei aega ega raha. Teiseks on seda lihtne üleval pidada. Ja kolmandaks on sellel ÜKS kindel eesmärk – kontaktide kogumine.

Mida sa eelistad – uusi kliente läbi lihtsa veebilehe või uudistajaid kaunile (aga kasutule) veebilehele?

5/5
"Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus."
Priit Kallas
Dreamgrow.ee
"Feliks aitas veebilehe oluliselt kiiremaks saada. Hämmastav muutus saabus ühe päevaga! Kui sul on vaja veebileht kiiremaks saada, ilma et peaksid jändama saja tehnilise asjaga, siis soovitan Feliksi käest abi paluda. Töö on väga kiire ja korralik."
Marika Juusu
Prouaekspert.ee
"Mulle soovitati Veebimeistrit, tal olevat hea kvaliteedi ja hinna suhe. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
Ta kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas."
Ene Gutmann
Palmett.eu

Mina olen Feliks ja ma olen veebilehtede valmistamisega tegelenud peaaegu 20 aastat ja kaks enim küsitud asja on:

1. Palju maksab?

Kui palju maksab veebilehe valmistamine – küsitakse tavaliselt eeldusega, et kliendi naabri venna klassiõde teeb selle valmis kolme küpsise eest.

2. Kas saab lihtsat lehte?

Kuigi küsimus on selline, siis tegelik soov on saada veebileht, mis näeb välja kui konkurendi oma. Teadmata et selle lehe tagatuba on äärmiselt keerukas.

Veebilehe valmistamine maksabki täpselt nii palju, kui sul selleks eelarvet on. Agentuur küsib selle eest minimaalselt 5000 pluss käive (mille eest saab tõenäoliselt söönuks ainult kontori lemmikloom ja hea tahtmise juures saavad nad ka munad seinale – kelle omad või mille eest jääb sinu otsustada).

Aga reaalselt saad sa vastu mõne allhankija-allhankija poolt tehtud lihtsa veebilehe. Usu mind. Olen ise seda neile teinud.

Minu seisukoht on, et ka väga väikese eelarvega on võimalik koostada edukas ja toimiv ettevõtte veebileht. See vajab küll veidi loovamat mõtlemist ja tugevamat panust just tellijalt. Aga jah – isegi TASUTA on võimalik saada täiesti tasemel veebileht.

Pikk jutt lühidalt.

Kui sa vaatad üle õla, kuidas ma tunni ajaga teen valmis väikeettevõtte veebilehe ning teed kõik järgi, siis saad veebilehe TASUTA! Absoluutselt ilma igasuguse riskita.