SEO sõbralik, kiire ja turvaline veebileht valmib sinu väikeettevõttele kõigest nädalaga...

...ja ainult 390.- euroga!

Kuidas see võimalik on? 

Loe seda lugu ja otsusta ise…

Olen veebilehtede valmistamisega tegelenud 18+ aastat (täpselt nii vana on WordPress) ja kaks enim küsitud asja (kui tegu on veebilehe valmistamisega) on:

  • kui palju maksab veebilehe valmistamine (küsitakse tavaliselt eeldusega, et kliendi naabri venna klassiõde teeb selle valmis kolme küpsise eest)
  • kas on võimalik antud eelarvega teha lihtsat lehte ettevõttele (eelarve suurus ilmneb eelmises vastuses)

Ning tegelikult on olemas lihtne vastus. 

Veebilehe valmistamine maksabki täpselt nii palju, kui sul selleks eelarvet on. Agentuur küsib selle eest minimaalselt 3000 pluss käive (mille eest saab tõenäoliselt söönuks ainult kontori lemmikloom ja hea tahtmise juures saavad nad ka munad seinale).

Aga tegelikult saad sa vastu täpselt samamoodi mõne allhankija-allhankija poolt tehtud lihtsa veebilehe. Usu mind. Olen ise seda teinud.

Minu seisukoht on, et ka väga väikese eelarvega on võimalik koostada edukas ja toimiv ettevõtte veebileht. See vajab küll veidi loovamat mõtlemist ja tugevamat panust just tellijalt. Aga jah – ka paarisaja euroga on võimalik saada täiesti tasemel veebileht.

Pikk jutt lühidalt.

Ma teen sulle veebilehe valmis (esiteks) 390.- euro eest (KM ei lisandu), (teiseks) teen selle valmis ühe nädala jooksul (sul jääb sisestada sisu – veebilehega toimetamise kohta koostan just sulle ja sinu valminud veebilehe jaoks  mõeldud õppevideo).

nimi@aadress.ee
Field is required!
Field is required!
"Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus."
Priit Kallas
Dreamgrow.ee
"Mulle soovitati Veebimeistrit, tal olevat hea kvaliteedi ja hinna suhe. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
Ta kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas."
Ene Gutmann
Palmett.eu

Artiklid mujal: