Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad veebimeister.com e-ipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Convert OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) E-pood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel veebimeister.com/muugitingimused

Hinnainfo

1) Kõik e-poes toodud hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu.
2) Ostud edastatakse e-maili teel ja transporditasu ei lisandu.
3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (kolm päeva pärast tellimuse vormistamist).
4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja e-poe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
5) e-pood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel veebimeister.com

Ostu vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ja/või teenused ostukorvi.
2) Ostu vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Mine maksmaˮ.
3) Järgnevalt tehke valik, kas soovite ostu sooritada ühekordselt või püsikliendina.
4) Ostu vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Esita tellimusˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop pank), kasutades PayPal-i teenust või pangaülekandena euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.
5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
6) E-poes sooritatud tellimusi käsitletakse automaatselt, tellitud kaup ja arve laekub teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.

Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub e-pood andma Tarbijale üle olemasoleva Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub e-poele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse kolme päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist e-poe pangakontole.

Kohaletoimetamine

1) Pärast müügilepingu jõustumist saadetakse tellitud Kaup ja arve teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.
2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest e-poe pangakontole.
3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

Tagastamisõigus ja pretensioonide esitamise kord

Vastavalt VÕS §53 lg 4 (7 1) digitaalsel kujul edastatud kaupa ei saa tagastada.

Kui soovite pakutud 60 päevase garantii ajal raha tagasi ning tasuta e-poe valmistamist, siis peate ühendust võtma e-maili teel aadressile feliks@veebimeister.com. Kirjas tuleb teil esitada tõendid, et olete kursuse punkt-punktilt läbinud. 

Vastuse oma päringule saad 7 päeva jooksul alates selle esitamisest. 

Kui te vastate garantii tingimustele, siis raha saate tagasi 7 päeva jooksul teie poolt antud pangaarvele.

Vääramatu jõud

1) E-pood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida e-pood  ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine

1) Tarbija annab veebilehel andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, e-postiaadress), mille abil toimetatakse tellitud kaup kohale.
2) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
3) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.
4) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka e-poel ligipääs.

Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

1) Kui e-pood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus e-poe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

OLED VALMIS?

Su veebileht on "valmis". Aga mis edasi saab?

Kuidas see asi nüüd käima saada. Kuidas kliente leida. Kuidas. Kuidas. Kuidas. Sinu e-postkastis iga jumala nädal.