Mis on WP veebilehe kiiruse lisamise koolitus?

Kõige lihtsamalt öeldes on see tõhus koolitus, mille käigus õpid sa (ja teed praktikas läbi omal nahal) kuidas ja millega oma WordPressi veebilehte kiiremaks muuta.

"Feliks aitas veebilehe oluliselt kiiremaks saada. Hämmastav muutus saabus ühe päevaga! Kui sul on vaja veebileht kiiremaks saada, ilma et peaksid jändama saja tehnilise asjaga, siis soovitan Feliksi käest abi paluda. Töö on väga kiire ja korralik."
Marika Juusu
Prouaekspert.ee

Kellele koolitus mõeldud on?

Eelkõige sinu klientidele. Täpsemalt neile, kes tahaks sinu klientideks saada, kuid ei jõua enam su veebilehe järel oodata. Ning teevad sinu jaoks midagi katastroofilist – nad klikivad back nuppu. Ja ei tule enam kunagi tagasi…

Seega. See koolitus on su firmale. Et käivet kasvatada. Kasumit suurendada.

Sa võid teha aasta kõige kasumlikuma otsuse, kui osaled koolitusel. Ja muidugi viid õpitu ellu.

Millal koolitus toimub?

Uus grupp alustab 25. oktoobril. 

Koolituse materjalid saabuvad sinu postkasti igal tööpäeval viie päeva jooksul.

Sul on võimalus läbida koolitus omas tempos, kuid otse küsimusi saab esitada (ja kiiruseteemalist tasuta konsultatsiooni) ainult selle nädala jooksul.

Kui palju koolitus maksab?

Koolitusel osalemine kõigest 37 eurot.

Selle raha eest saad koolituse pluss kaks tasuta tööriista (mis muidu maksavad kokku 150 eurot), mille abil saad lehte kiirendada ja kindlustada selle igasuguste jamade vastu.

Ehk siis – 37 euro eest koolitus ja 150 euro eest boonuseid. Rääkimata veebilehe külastajatest, kes ei lahku su lehelt sellele naasmata.

Võta kohe ühendust, et saada osa sellest pakkumisest ja teha oma veebileht palju kiiremaks!

Täida allolev lühike vorm ning liitu koolitusega:

  *koolitusele registreerumine lõpeb 23.10.2021

  "Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus."
  Priit Kallas
  Dreamgrow.ee
  "Mulle soovitati Veebimeistrit, tal olevat hea kvaliteedi ja hinna suhe. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
  Ta kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas."
  Ene Gutmann
  Palmett.eu