WP kiiruse koolitus

Mis on WP veebilehe kiiruse lisamise kursus

Kõige lihtsamalt öeldes on see tõhus ja kiire kursus, mille käigus õpid sa (ja teed praktikas läbi omal nahal) kuidas ja millega oma WordPressi veebilehte kiiremaks muuta. Tulemused on näha koheselt!

“Feliks aitas veebilehe oluliselt kiiremaks saada. Hämmastav muutus saabus ühe päevaga! Kui sul on vaja veebileht kiiremaks saada, ilma et peaksid jändama saja tehnilise asjaga, siis soovitan Feliksi käest abi paluda. Töö on väga kiire ja korralik.”

Marika Juusu
Prouaekspert.ee

Kellele kursus mõeldud on?

Eelkõige sinu klientidele. Täpsemalt neile, kes tahaks sinu klientideks saada, kuid ei jõua enam su veebilehe järel oodata. Ning teevad sinu jaoks midagi katastroofilist – nad klikivad back nuppu. Ja ei tule enam kunagi tagasi…

Seega. See kursus on su firmale. Et käivet kasvatada. Kasumit suurendada.

Sa võid teha aasta kõige kasumlikuma otsuse, kui osaled sellel kiirel kursusel. Ja muidugi viid õpitu ellu.

Millal kursus toimub?

Sinule sobival ajal. 

Kse materjalid saabuvad sinu postkasti igal tööpäeval viie päeva jooksul.

Kui palju kursus maksab?

Täpselt 0 eurot… 

Ainult sinu tähelepanu ja tahe oma lehte kiiremaks muuta.

“Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus.”

Priit Kallas
Dreamgrow.ee
“Mulle soovitati Veebimeistrit, tal olevat hea kvaliteedi ja hinna suhe. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
Ta kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas.”

Ene Gutmann
Palmett.eu