Skip to content

WordPressi veebilehe uuendamine

WordPressi veebilehe uuendamiskuur

Lisa oma lehele kiirust, paranda SEO positsioone, tõsta turvalisust ja kindlusta end tehniliste jamade vastu!

On vähe asju, mis võivad tuju (ja mitte ainult) rohkem ära rikkuda, kui rikkis veebileht. Katkine veebileht võib tähendada suurt pahandust. Alates ebamugavustest ja pettunud külastajatest lõpetades häkitud veebiga ja Andmekaitse Inspektsiooni sekkumisega.

Et mitte sattuda pahandustesse tuleb oma veebilehte regulaarselt uuendada ja hooldada.

Ma tean, et väikeettevõtjana pole lihtne kõiki asju ise teha. Olles ise samuti ühemehe firma, lasen ma paljud otseselt mitte oma alaga seotud asjad korda ajada spetsialistidel.

Minu erialaks aga on just WordPressil veebilehtedega seonduv. Olen seda tööd teinud juba peaaegu 20 aastat. Ja kui aus olla, siis on see ainult keerulisemaks läinud. Kuigi kõik arendajad väidavad, et just nende tööriist teeb elu kergeks. Nii see ei ole. Loomulikult teeb see nende elu kergemaks, mitte aga tavalise inimese oma.

Tahan sulle pakkuda tervikpaketti WP veebilehe hooldamise teenusena. Ilma et sul oleks vaja oma pead vaevata PHP, SSL, MySQL, WP, pluginate, teemade ja muu säärasega.

Kui sa sellest muud ei saa, siis ainuüksi korraliku tagavarakoopiate halduse sisse seadmine annab meelerahu ja kindlustunde.

Ja pakkumine ei koosne mitte ainult tagavarakoopia tegemisest:

 • Esmalt küll tagavarakoopiate tegemine ja automaatse backup süsteemi sisse seadmine – selleks paigaldan ma sulle vastava premium plugina (väärtusega u. 75€) ja seadistan selle. Muidugi teen ka kohe tagavarakoopia juhuks kui…
 • Kui annad ligipääsu oma hostingupaneeli, siis saan teha ka PHP versiooni uuenduse (serveri haldajad küsivad ainuüksi PHP uuendamise eest kuni 70€) ja MySQL uuenduse ning SSL sertifikaadi lisamise.
 • Edasi lisan premium turvaplugina (väärtusega u. 75€) ja seadistan ka selle.
 • Keeran kinni spämmid ja spämm kommentaarid.
 • Teen uuendused nii WordPressi põhjale (core), pluginatele kui ka teemadele.
 • Eemaldan mittevajalikud pluginad ja teemad.
 • Kontrollin üle, kas Google Analytics ja FB pixel on lisatud ja seadistatud. Kui mitte siis teen need ära.
 • Lisan premium SEO plugina (väärtusega u. 60€), mis annab sulle edaspidi lihtsalt järgitavad täpsed juhised, kuidas oma positsioone Googles parandada.
 • Kontrollin üle, kas sinu veebileht on mobiilisõbralik.
 • Nüüd veel parandan sinu veebilehe kiirust, mis on näiteks SEO seisukohalt väga oluline. Selleks lisan ka parima kiiruse optimeerimise plugina (premium – väärtusega u. 45€)
 • Kogu protsessi salvestan ma koos kommentaaridega. Sa saad kiirkursuse WP veebilehe hooldamisest. (väärtus u. 190€)
 • Kõige lõpuks ei pea sa terve aasta muretsema oma veebilehe korrasoleku pärast. Ma hoian sinu veebilehe tehniliselt korras, hooldades seda iga kuu. 12 kuud järjest! (väärtus 360€)
"Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus."
Priit Kallas
Dreamgrow.ee

Kui kallis selline teenus on ja mis see sulle maksab?

Nagu sa juba nägid, siis pakkumine sisaldab hulga väärt kraami. Kiiresti kokku lüües umbes 875€ eest.

Ning tavaolukorras pakun ma sellist teenust (ilma igasuguste eelmainitud boonusteta) umbes 350€ eest. Olenevalt töö keerukusest võib hind olla ka kõrgem. Aga mitte kunagi odavam.

Sulle aga on mul hetkel eripakkumine.

Kogu see pakett  ainult 147€!

Ehk siis – telli 875 euro väärtuses töid ja teenuseid kõigest 147 euroga!

Tellimiseks täida see allolev lühike vorm. Vajalikku lisainfot küsin ma juba eraldi.

P.S. Kuna ma jõuan iga päev tegeleda ainult ühe veebilehega, siis anna aegsasti märku millal soovid uuendust, sest siis saan sind järjekorda panna.

Error: Contact form not found.

"Mulle soovitati Veebimeistrit, tal olevat hea kvaliteedi ja hinna suhe. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
Ta kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas."
Ene Gutmann
Palmett.eu
"Feliks aitas veebilehe oluliselt kiiremaks saada. Hämmastav muutus saabus ühe päevaga! Kui sul on vaja veebileht kiiremaks saada, ilma et peaksid jändama saja tehnilise asjaga, siis soovitan Feliksi käest abi paluda. Töö on väga kiire ja korralik."
Marika Juusu
Prouaekspert.ee
"Suured tänud teile tehtud töö eest"

Kes sinu veebilehega tegeleb?

Mina olen Feliks ja minu lugu veebimeistrina algab sellest, et ma “komistasin” 20 aastat tagasi internetis rahapajale.

Nimelt õnnestus mul teenida oma esimesed “online” dollarid soovitades teistele üht internetikasiinot. Kuigi summa oli väike, piisas sellest, et kasvatada isu veebilehtede tegemise vastu. Nii saigi tol ajal tehtud oma esimene ost Amazonist – PHP ja MySQL-iga veebilehe valmistamist õpetav raamat. Asjale pihta saamiseks piisav, kuid mida aeg edasi, seda selgemaks mulle sai, et veebilehtede tehniline pool ei ole raha teenimiseks määrav. Korras peab see olema, kuid see ei ole esmane.

Seepärast otsisin ka lihtsamat võimalust veebilehti ehitada. Ja leidsin. WordPressi. Mis siis ei olnud isegi veel WordPress. Ning sellest ajast (18 aastat tagasi) olen ma 100% pühendunud WordPressile. Ja just seetõttu, et ettevõtjana pole mul sul vaja teada, kuidas koodi kirjutada või kuidas sinu veebilehe tagatuba töötab. 

Nüüdseks olen pakkunud klientidele ja “allhanke” korras turundusagentuuridele veebilehti WP baasile nii e-poodideks kui “tavalisteks” veebilehtedeks. Pole küll kokku lugenud, kuid kindlasti sada tuleb kokku. Ja alati olen lähtunud põhimõttest, et klient saaksedaspidi oma veebilehega hakkama. Mina näitan ainult kätte esimesed sammud.

Ja see pakett on sündinud just lähtudes antud põhimõttest. Ma korrastan su lehe ning salvestan kogu protsessi, et sa saaksid edaspidi oma veebilehega ise toimetada. Lihtsalt ja kiiresti.