Näitan sulle veebilehe valmistamise protsessi. Tasuta. Aga ainult sellel webinaril.

Just täpselt nii, nagu ma olen seda oma klientidele iga päev teinud. Tuhandete eurode eest.

Aga enne veel hoiatus - ma loodan et su veebileht ei saa kunagi valmis...

Kui sa sellele veidi mõtled, siis tõepoolest ei ole olemas sellist asja, nagu valmis veebileht. Nagu ei ole olemas ka valmis ettevõtet? 

Kas sa oskad öelda mingit kindlat punkti, mil ettevõte valmis on? Siis kui sa selle asutad? Või kui see esimese müügi teeb? Või kui sa palkad esimese töötaja? Või peale esimest majandusaastat? Või siis kui sa selle kinni paned? Millal? 

Sama lugu ka veebilehega. Millal on see valmis? 

Kuna veebileht on osa ettevõtte müügi ja/või turundusplaanist, siis pole ju võimalik teha mingi kindel veebileht valmis ja loota, et see ajaga ja klientidega kaasas püsib. Ilma et seda peaks vahepeal kohendama.

Kui me nüüd lähtume eeltoodust, siis ei ole mõtet ka veebimeistrilt või agentuurilt tellida “võtmed kätte” lahendust. Isegi mitte “võtmed ette” või “võtmed mati alla” lahendust. Sest see poleks niikuinii valmis. 

Niipea, kui sulle see uus-uhke veebileht üle antakse, tuleb sul tegelema hakata selle haldamisega. Selle uuendamisega. Selle kohendamisega et see klientidele sobiks. Jne. See on lõputu protsess.

Veebileht on protsess.

Kui nüüd veidi täpsem olla, siis isegi mitte eraldiseisev protsess. See on pisike protsess sinu äris. Üks osake. Kuigi – kui seda hästi teha, siis väga oluline ja äriliselt väga kasumlik osake.

Teeme ise MTV-d!

MTV on minu leiutatud lühend ja tähendab Minimaalne Toimiv Veebileht.

  • Minimaalne – kiire ja lihtne lahendus.
  • Toimiv – süsteem, mis kogub klientidelt ja külastajatelt infot, et sina saaksid sellest õppida ning veebilahendust edasi arendada.
  • Veebileht – see on baas edasisteks tegevusteks. 

Miks ma seda teen?

Esmaseks põhjuseks on see, et ma ei ole väga hea müügimees ja mul on väga raske müüa midagi, mille hinna ja (mitte kvaliteedi) tulemuse suhe ei ole õiglane. 

Teiseks – sellise protsessi loomine ei ole nii keeruline, kui sa arvata võid. Järgides MTV tegemise webinaril tehtut, suudad sa selle protsessi enda ärisse kopeerida.

Kolmandaks olen ma olnud selles äris (jah, veebilehtede valmistamine on pigem äri, kui mingi loov või veel vähem IT teema) juba üle 10 aasta ning tihtilugu näen ma ettevõtjaid, kes soovivad mingit veebi, ise mõistmata et nad tellivad omale surnud hobuse. Veebilehe, mis ei toimi. Mis on kindel aja, raha ja närvide kulu. Ning ma soovin sellele lõpu teha. Pakkudes enda teadmisi, mis kogutud vigu tehes ja neist õppides. Et sinu teekond eduka veebilahenduseni oleks lühem ja mitte nii käänuline.

Cart
  • No products in the cart.