Skip to content

Tee oma veebileht kiiremaks

Aitan su veebilehe Pagespeed Insights skoori saada üle 90 punkti, mis tagab kiirema ja SEO sõbralikuma lehe.

  Kiirem veebileht

  Edukam SEO

  Rohkem kliente

  Küsimused?

  K: Kas võtad vastu ka mitte WordPressi lehti?

  V: Ei. Ma olen pühendunud WP platvormile alates selle sünnist ning tegelen ainult nende lehtedega. 

  K: Kui palju teenus maksab?

  V: Teenuse hind on 50 eurot (KM ei lisandu).

  K: Kui kiiresti on tulemust oodata?

  V: Töö saab minu poolt valmis 24 tunni jooksul alates sinult andmete saamisest.

  K: Miks on aluseks Pagespeed Insightsi skoor?

  V: Veebilehe kiirust saab mõõta AINULT sekundites ja Pagespeed Insightsi skoor seda otseselt ei kajasta. Aga kui sinu eesmärk oma veebilehega on tõusta Google otsingutulemustes vähemalt esilehele, siis pead sa lähtuma Google reeglitest. Üks nende (vähestest otse välja öeldud) SEO reeglitest on see, et veebileht peab olema kiire. Ja usu mind – nemad ei mõõda veebilehe kiirust Pingdomi ega mõne muu tööriistaga. 

  K: Mis juhtub kui… Midagi juhtub sinu lehega?

  V: Esiteks teen ma kõik, et mingeid jamasid su lehega ei juhtuks. Kuid parimaid praktikaid järgides teen ma alati enne töödega alustamist sinu lehest 100% tagavarakoopia. Ning juhul, kui midagi “katki” läheb taastan ma viimase toiminud versiooni sinu veebilehest

  Marika Juusu – prouaekspert.ee

  “Feliks aitas veebilehe oluliselt kiiremaks saada. Hämmastav muutus saabus ühe päevaga! Kui sul on vaja veebileht kiiremaks saada, ilma et peaksid jändama saja tehnilise asjaga, siis soovitan Feliksi käest abi paluda. Töö on väga kiire ja korralik..”

  Priit Kallas – dreamgrow.ee

  “Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus.”

  Ene Gutmann – palmett.eu

  “Mulle soovitati Veebimeistrit, tal olevat hea kvaliteedi ja hinna suhe. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
  Ta kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas.”

  Kas sa tead et aeglane veebileht on üks peamine põhjus miks Google sinu veebilehte vihkab?

  Mina olen Feliks ja ma olen WordPressi kasutanud veebilehtede tegemiseks üle 18 aasta. Olen valmistanud veebilehti nii endale, oma sõpradele kui ka paljudele klientidele. Kokku julgelt üle saja.

  Kui ma veebilehtede valmistamisega alustasin, oli tavaline oodata ühe veebilehe avanemist vähemalt minut. Kui veebilehel juhtus olema ka lisaks logole mõni pilt, siis mitmeid minuteid. Video lisamist veebilehele ei peetud üldse mõistlikuks.

  Tänaseks on interneti kiirused kasvanud võrreldes tolle ajaga astronoomiliseks.

  Samal ajal aga inimese tähelepanuvõime kahanenud. Mikroskoopiliseks.

  Levinud teadmine on see, et inimese tähelepanuvõime on selle ajaga kahanenud paarikümnelt minutilt kaheksale sekundile. Kuigi ma seda müüti ei usu, on tõsi see, et tähelepanu võitmiseks antud aeg on kahanenud. Ja isegi mitte kaheksale sekundile. Pigem kahele või alla selle.

  Meenuta oma viimaseid surfamisi või otsinguid internetis – kui kaua olid sina nõus ootama ühe lehe avanemist? Kaheksa sekundit? Ma ei usu. Pigem paar sekundit. Ja kui sa surfasid telefoniga siis palju vähem.

  Sellest arengust lähtudes on ka Google otsustanud (küll juba mõned aastad tagasi) et aeglastel veebilehtedel ei ole kohta otsingu kõrgematele kohtadele. Mis omakorda tähendab, et ka kliendid ei leia sind. Ja see on ainult üks tahk veebilehe kiirusest.

  Sa võid öelda, et sinu kliendid ei tule Googlest. Nii see võib olla. Ka minu omad mitte. Aga isegi need kes ei tule sealtkaudu on inimesed, kellel tõenäoliselt pole aega oodata vastuseid oma probleemidele kaheksa sekundit. Lihtsam on klõpsata back-nuppu. Ja klikkida järgmisel tulemusel või lingil.

  Aga sina oled palju vaeva näinud, et oma teenus või toode üles ehitada. Oled kulutanud lugematuid tunde et seda oma veebilehel tutvustada. Oled lasknud ehitada ilusa veebilehe. Aga külastajad ei anna sulle isegi mitte võimalust. Sest nad lahkuvad lehelt esimese paari sekundi jooksul. Sulle võimalust andmatagi. Ning suure tõenäosusega (uuringute järgi umbes 50-50 šansid) enam sinu lehele mitte naasta. See tähendab kliendi kaotust. Igaveseks. Mõne sekundiga. Juba enne kui sul oli võimalus talle midagi pakkuda või selgitada.

  Seega on sul nüüd paar valikut teha. Kas jätkata vanaviisi ja iga päev võimalikke kliente konkurentidele loovutada. Või teha endale asi selgeks läbi katse-eksituse meetodi ning loota et tulemus on kõike seda kaotatud aega väärt. Või siis haarata kohe härjal sarvist ning lasta teha optimeerimine garanteeritud tulemusega ja kiiresti.

  Need on sinu valikud. Otsusta.