Kas tead et su aeglane veebileht on üks peamine põhjus miks Google sind vihkab?

Tõstan su WP kiiruse rohelisse skoori* või sa ei maksa selle eest sentigi!

* roheline on Pagespeed Insightsi järgi alates 90 punktist

[contact-form-7 id="5424" title="Kontaktivorm 4 veebilehe kiirus"]

GARANTII MIS KINDLUSTAB SULLE KIIREMA VEEBILEHE!!!

Sa ei pea optimeerimise eest maksma mitte ühte senti, kui ma ei saavuta kõrgemat Google Pagespeed Insightsi skoori kui 90!

PLUSS + kui ma saavutan su veebilehe kiiruse skooriks 99 või 100, saad sa superautoga ringrajal paar kiiremat ringi teha - TASUTA!

P.S. Kui sulle selline garantii ei sobi, siis tee linnuke tellimisvormile ja saad teenuse poole hinnaga (kiirus kasvab igal juhul)!

Mina olen Feliks ja ma olen WordPressi kasutanud veebilehtede tegemiseks üle 18 aasta. Olen valmistanud veebilehti nii endale, oma sõpradele kui ka paljudele klientidele. Kokku julgelt üle saja.

Kui ma veebilehtede valmistamisega alustasin, oli tavaline oodata ühe veebilehe avanemist vähemalt minut. Kui veebilehel juhtus olema ka lisaks logole mõni pilt, siis mitmeid minuteid. Video lisamist veebilehele ei peetud üldse mõistlikuks.

"Feliks aitas veebilehe oluliselt kiiremaks saada. Hämmastav muutus saabus ühe päevaga! Kui sul on vaja veebileht kiiremaks saada, ilma et peaksid jändama saja tehnilise asjaga, siis soovitan Feliksi käest abi paluda. Töö on väga kiire ja korralik.."
Marika Juusu
Prouaekspert.ee

Tänaseks on interneti kiirused kasvanud võrreldes tolle ajaga astronoomiliseks.

Samal ajal aga inimese tähelepanuvõime kahanenud. Mikroskoopiliseks.

Levinud teadmine on see, et inimese tähelepanuvõime on selle ajaga kahanenud paarikümnelt minutilt kaheksale sekundile. Kuigi ma seda müüti ei usu, on tõsi see, et tähelepanu võitmiseks antud aeg on kahanenud. Ja isegi mitte kaheksale sekundile. Pigem kahele või alla selle.

Meenuta oma viimaseid surfamisi või otsinguid internetis – kui kaua olid sina nõus ootama ühe lehe avanemist? Kaheksa sekundit? Ma ei usu. Pigem paar sekundit. Ja kui sa surfasid telefoniga siis palju vähem.

Sellest arengust lähtudes on ka Google otsustanud (küll juba mõned aastad tagasi) et aeglastel veebilehtedel ei ole kohta otsingu kõrgematele kohtadele. Mis omakorda tähendab, et ka kliendid ei leia sind. Ja see on ainult üks tahk veebilehe kiirusest.

Sa võid öelda, et sinu kliendid ei tule Googlest. Nii see võib olla. Ka minu omad mitte. Aga isegi need kes ei tule sealtkaudu on inimesed, kellel tõenäoliselt pole aega oodata vastuseid oma probleemidele kaheksa sekundit. Lihtsam on klõpsata back-nuppu. Ja klikkida järgmisel tulemusel või lingil.

"Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus."
Priit Kallas
Dreamgrow.ee

Aga sina oled palju vaeva näinud, et oma teenus või toode üles ehitada. Oled kulutanud lugematuid tunde et seda oma veebilehel tutvustada. Oled lasknud ehitada ilusa veebilehe. Aga külastajad ei anna sulle isegi mitte võimalust. Sest nad lahkuvad lehelt esimese paari sekundi jooksul. Sulle võimalust andmatagi. Ning suure tõenäosusega (uuringute järgi umbes 50-50 šansid) enam sinu lehele mitte naasta. See tähendab kliendi kaotust. Igaveseks. Mõne sekundiga. Juba enne kui sul oli võimalus talle midagi pakkuda või selgitada.

Seega on sul nüüd paar valikut teha. Kas jätkata vanaviisi ja iga päev võimalikke kliente konkurentidele loovutada. Või teha endale asi selgeks läbi katse-eksituse meetodi ning loota et tulemus on kõike seda kaotatud aega väärt. Või siis haarata kohe härjal sarvist ning lasta teha optimeerimine garanteeritud tulemusega ja kiiresti.

Need on sinu valikud.

Samas oli ka mul seda pakkumist koostades kaks valikut.

Esiteks. Pakkuda seda teenust võimalikult paljudele ettevõtetele võimalikult odavalt. Kuid see langes ära seetõttu, et minu aeg on piiratud. Meil kõigil on kasutada ainult 24 tundi ööpäevas. Ja nii väga kui ma ka ei taha aidata võimalikult paljusid, siis ma puht füüsiliselt ei jõua.

See jättis mulle teise valiku – pakkuda premium teenust ainult neile, kelle äri sõltub tulemuslikust veebilehest. Kelle iga sekund on arvel. Kes teab täpselt selle sekundi väärtust. Ma ei raiska ei sinu ega enda aega.

Ja seetõttu pakungi ma sulle alternatiivi. Esita mulle väljakutse! Kas ma saan sinu veebilehe Pagespeed Insightsi skoori roheliseks või ma ei küsi sinult sentigi optimeerimise eest. Isegi kui puudu jääb 1 punkt. Lisaks jäävad kõik kasutuses olnud professionaalsed tööriistad sinu käsutusse. Tasuta.

"Mulle soovitati Veebimeistrit, tal olevat hea kvaliteedi ja hinna suhe. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
Ta kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas."
Ene Gutmann
Palmett.eu

Küsimused?

K: Milliseid tulemusi võib oodata?

V: Tulemust alla 90 punkti ei tasu oodata, sest alla selle ma tööd üle ei anna. Või kui tõesti enam paremaks ei saa, siis saad teenuse tasuta.

K: Kas võtad vastu ka mitte WordPressi lehti?

V: Ei. Ma olen pühendunud WP platvormile ning tegelen ainult nende lehtedega. 

K: Kui palju teenus maksab?

V: Teenuse hind sõltub PageSpeed Insightsi skoorist. Ma ei küsi fikseeritud tasu. Ma küsin tasu iga punkti eest. Informatiivne “tavaline” veebileht 7€ punkt ja e-pood 14€ punkt.

Näiteks: Kui su ettevõtte veebilehe kiiruse skoor on enne optimeerimist 76 ja peale optimeerimist 93, siis tasu selle eest on 17 punkti korda 7€ = 119€.

K: Miks on aluseks Pagespeed Insightsi skoor?

V: Veebilehe kiirust saab mõõta AINULT sekundites ja Pagespeed Insightsi skoor seda otseselt ei kajasta. Aga kui sinu eesmärk oma veebilehega on tõusta Google otsingutulemustes vähemalt esilehele, siis pead sa lähtuma Google reeglitest. Üks nende (vähestest otse välja öeldud) SEO reeglitest on see, et veebileht peab olema kiire. Ja usu mind – nemad ei mõõda veebilehe kiirust Pingdomi ega mõne muu tööriistaga. 

K: Mis juhtub kui… Midagi juhtub sinu lehega?

V: Esiteks teen ma kõik, et mingeid jamasid su lehega ei juhtuks. Kuid parimaid praktikaid järgides teen ma alati enne töödega alustamist sinu lehest 100% tagavarakoopia. Ning juhul, kui midagi “katki” läheb taastan ma viimase toiminud versiooni sinu veebilehest