Iganädalane uudiskiri inimesele, kes on määratud tegelema firma veebilehega...

P.S. Siiski AINULT neile, kes kasutavad selleks WordPressi

Ettevõtte omamine ja selle juhtimine on kulukas tegevus. Eriti aga ajakulukas.

Kas sul või sinu töötajatel on veel aega hoida kursis sellega, mida peaks igapäevaselt oma veebilehel tegema või hooldama?

Kas on võimalik kõige sellega kogu aeg kursis olla? Turundus, turvalisus, pluginad, teemad, uuendused jne. On küll, aga kas sina peaksid sellega tegelema?

Sa võid ju öelda, et sellist materjali on netis hunnikutes. 

Just. Ja sul on õigus. Tegelikult on seda liiga palju ja sealt olulise leidmine ei pruugi olla kerge. Eriti, kui ei ole otseselt selle alaga seotud. Mina aga olen sellel alal tegutsenud pea 20 aastat ning suudan sorteerida sellest infoüleküllusest parima ja olulisisma materjali. Mille ma sulle edastangi. Iga nädal.

P.S. Tsiteerin listist varalahkunud lihtsaltsteni: "Eeldasin, et tegu reaalselt veebirakendustega tegelevatate inimestele mitte plugini installeritele."
Seega palun ära liitu uudiskirjaga kui oled juba koodiguru.

[mailerlite_form form_id=1]

Uudiskiri ei ilmu regulaarselt. Ainult siis, kui on midagi jagada. Aga mingit spämmi ma ei tolereeri ja ei saada.

NB! Boonusena kaasa väike e-raamat "WordPressi halduri spikker. 65 ülesannet et su veebileht töötaks sujuvalt ja oleks turvaline."

"Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus."
Priit Kallas
Dreamgrow.ee
"Mulle soovitati Veebimeistrit, tal olevat hea kvaliteedi ja hinna suhe. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
Ta kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas."
Ene Gutmann
Palmett.eu

Artiklid mujal: