Raha teenimine internetis on võimalik?

raha teenimine internetis

See (kohe valmiv) tasuta videokursus näitab sulle lihtsaima viisi, kuidas raha teenimine internetis on lihtne ja tasuv tegevus. Sul pole vaja muud, kui kirjutamisoskust ja sotsiaalmeedia kontot.

Allolev on lühike kokkuvõte sellest, mida videokursusel õpetan. Seega ei pea sa isegi kogu videot läbi vaatama. 

Kirjeldan sulle punkt-punktilt, mida sa pead tegema, et internetis oma esimesed 100€ teenida. Usu mind, see on lihtsam, kui sa arvata oskad. Sa ei pea teadma kõiki nippe ja trikke ning saladusi kardinate taga. Tee lihtsalt asi läbi.

Ning näitena toon välja enda toote tutvustamise. Sest kes keelab mul oma lehel oma kursusel oma tootele reklaami teha?

1. Leia toode/teenus, mida sa soovitama hakkad

Kui aus olla, siis kogu internet on neid täis. Vaata kasvõi maailma suurimat kaubamaja Amazoni. Isegi nemad pakuvad vahendustasu iga soovitatu eest. Küll üliväikest protsenti, aga siiski. See näitab, et tegu pole mingi  püramiidskeemiga. Millega affiliate turundust tihti segi aetakse.

Et aga kohe oma esimese 100€ teenimisega edasi minna, soovitan mina sul soovitada teistele minu e-poe valmistamise kursust. Sest igalt soovitatult teenid sina täpselt 100€. Ja oma esimese saja teenimiseks tuleb sul leida ainult 1 kursuse tellija.

2. Uuri järele, kas sellel tootel/teenusel on olemas affiliate programm

Kuidas siis kindlaks teha, kas leitud tootel/teenusel on affiliate programm? 

Tavaliselt on sellele viitav link alati veebilehe allservas või kuskil vähem märgatavas kohas. Näiteks jälle Amazon. (Vaata “Make Money with Us” ja selle all “Become an Affiliate”)

Mina oma toodetele ja teenustele pole veel ametlikku affiliate programmi lisanud, kuid see töötab juba täistuuridel. Ühe sõnaga – sul on võimalus teenida 100€ praegu müügis olevalt kursuselt. 

3. Liitu affiliate programmiga ja küsi promomaterjale

Igal affiliate programmil on liitumisprotsess veidi erinev. Ja iga programmiga ei saa ka liituda, kui pole juba midagi ette näidata. Kas siis suurt audientsi või tõestatud tulemusi mõnelt teiselt affiliate programmilt.

Mina selliseid piiranguid ei sea. Ma tahan, et minu kursus(ed) jõuaks võimalikult paljudeni. Sest usun, et neist on kasu. Sinu ülesanne on neid asju oma tutvusringkonnale tutvustada. Kuidas sa seda teed, oleneb sinust. 

Hetkel puuduvad mul küll spetsiaalsed promomaterjalid, kuid ka need on tulekul.

Küll aga saad sa endale unikaalse promokoodi.

4. Kasuta antud spetsiaalset linki ja/või promokoodi, et soovitused sinuga siduda saaks

Nüüd on sul olemas (antud näite puhul) kaks asja:

  • Toote link – ehk siis minu kursuse link.
  • Promokood – sulle määratud promokood, mis seob iga tellimuse, mis tehtud kasutades seda koodi, sinuga.

Kasuta neid omal äranägemisel. Aga ära peta ega spämmi. See jätab halva maigu nii sulle, mulle, kui ka kliendile.

5. Jaga promomaterjali oma sotsiaalmeedia kontodel, e-maili teel või kus iganes sinu audients asub

Hakkame juba rahale lähemale jõudma.

Jäänud ainult üks samm – promokoodi jagamine.

Paljude affiliate programmide puhul tuleks jagada kindlat linki aga minu programmi puhul ainult promokoodi. Loomulikult on hea, kui sa ikka viitad ka kursusele endale (sest ainult läbi selle lehe saab ju kursust tellida). Aga igal juhul anna kõikidele märku, et nad kasutaks just sinu promokoodi.

Statistikud väidavad, et igal FB kasutajal on keskmiselt veidi üle 200 sõbra. Kas sa usud, et sinu kahesaja sõbra hulgas võiks olla see üks, kes vajab e-poodi? Anna talle sellest teada.

6. Teeni igalt soovitatult komisjonitasu

Nüüd jääb sul üle ainult jagada ja leida kursusele osalejaid. Sa ei pea seda ka teab mis aktiivselt tegema. Aga iga jagamine lisab võimalusi, et pakkumine jõuab õigete inimesteni. 

Komisjonitasu maksan ma sulle kohe välja. Laekumisele järgneval päeval. Ära unusta siis mulle oma pangakonto numbrit saatmast!

7. Alusta kohe raha teenimist:

Et nüüd asjaga algust teha, tuleb sul täita lühike kontaktivorm, kus ma küsin sinu e-posti aadressi (et sinna sinu unikaalne promokood saata) ja sinu nime. Hiljem tahan ka sinu pangakonto numbrit, et raha üle kanda. Just see sinu esimene 100€. Ja loodetavasti ka edaspidised eurosajased.