Püsipakkumine EVEA liikmetele

AINULT EVEA liikmetele!

Telli oma WP veebilehe uuendamine, hooldus ja turvamine.

On vähe asju, mis võivad tuju (ja mitte ainult) rohkem ära rikkuda, kui rikkis veebileht. Katkine veebileht võib tähendada suurt pahandust. Alates ebamugavustest ja pettunud külastajatest lõpetades häkitud veebiga ja Andmekaitse Inspektsiooni sekkumisega.

Et mitte sattuda pahandustesse tuleb oma veeb regulaarselt uuendada ja hooldada.

Ma tean, et väikeettevõtjana pole lihtne kõiki asju ise teha. Olles ise samuti ühemehe firma, lasen ma paljud otseselt mitte oma alaga seotud asjad korda ajada spetsialistidel. Ja alati eelistades kaasteelisi EVEA-st.

Minu erialaks on just veebilehtedega seonduv. Olen seda tööd teinud juba pea 20 aastat. Ja kui aus olla, siis on see aina keerulisemaks läinud. Kuigi kõik arendajad väidavad, et just nende tööriist teeb elu kergeks. Nii see ei ole.

Tahan sulle pakkuda tervikpaketti veebilehe hooldamise teenusena. Ilma et sul oleks vaja oma pead vaevata PHP, SSL, MySQL, WP, pluginate, teemade ja muu säärasega.

Kui sa sellest muud ei saa, siis ainuüksi korraliku tagavarakoopiate halduse sisse seadmine annab meelerahu ja kindlustunde.

Ja pakkumine ei koosne mitte ainult tagavarakoopia tegemisest:

 • Esmalt küll tagavarakoopia tegemine – selleks paigaldan ma sulle vastava premium plugina (väärtusega u. 75€) ja seadistan selle. Muidugi teen ka kohe tagavarakoopia juhuks kui…

 • Kui annad ligipääsu oma hostingupaneeli, siis saan teha ka PHP (serveri haldajad küsivad ainuüksi PHP uuendamise eest kuni 70€) ja MySQL uuendused ning SSL sertifikaadi lisamise.

 • Edasi lisan premium turvaplugina (väärtusega u. 75€) ja seadistan ka selle.

 • Keeran kinni spämmid ja spämm kommentaarid.

 • Teen uuendused nii WordPressi põhjale (core), pluginatele kui ka teemadele.

 • Eemaldan mittevajalikud pluginad ja teemad.

 • Kontrollin üle, kas Google Analytics ja FB pixel on lisatud ja seadistatud. Kui mitte siis teen need ära.

 • Lisan premium SEO plugina (väärtusega u. 60€), mis annab sulle edaspidi lihtsalt järgitavad täpsed juhised, kuidas oma positsioone Googles parandada.

 • Kontrollin üle, kas sinu veebileht on mobiilisõbralik.

 • Nüüd veel parandan sinu veebilehe kiirust, mis on näiteks SEO seisukohalt väga oluline. Selleks lisan ka parima kiiruse optimeerimise plugina (premium – väärtusega u. 45€)

 • (valikuline ja eraldi tasu eest) Samal ajal salvestan kogu protsessi koos seletustega, miks ja kuidas (selline kursus on Äripäeva Akadeemias müügil 330€). Et sul ei oleks kunagi enam vajadust sellist teenust osta. 

 • Lõpetuseks saad veel spikri kõikide toimingutega, mida on vaja teha et su WP leht oleks ka edaspidi korras.

Kui kallis selline teenus on ja mis see sulle maksab?

Nagu sa juba nägid, siis pakkumine sisaldab hulga väärt kraami. Kiiresti kokku lüües umbes 600€ eest.

Ning tavaolukorras pakun ma sellist teenust (ilma igasuguste eelmainitud boonusteta) umbes 300€ eest. Olenevalt töö keerukusest võib hind ka kerkida.

Sulle kui EVEA liikmele on mul eripakkumine.

Kui sa oled nõus veidike järjekorras ootama, siis kogu see pakett on sulle ainult 150€!

Ehk siis – telli 600 euro väärtuses töid ja teenuseid kõigest 150 euroga!

Tellimiseks täida see allolev lühike vorm. Vajalikku lisainfot küsin ma juba eraldi.

P.S. Kuna ma jõuan iga päev tegeleda ainult ühe veebilehega, siis anna aegsasti märku millal soovid uuendust, sest siis saan sind järjekorda panna.

Sinu nimiField is required!Field is required!Sinu ettevõtte nimi:Field is required!Field is required!Sinu e-maili aadressField is required!Field is required!Field is required!Field is required!Field is required!Field is required!Saadan andmed ja tellin teenuse

“Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus.”

Priit Kallas
Dreamgrow.ee
“Mulle soovitati Veebimeistrit, tal olevat hea kvaliteedi ja hinna suhe. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
Ta kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas.”

Ene Gutmann
Palmett.eu

Artiklid mujal: