On sul vahel tunne, et midagi on nagu puudu? Aga ei tea, mis. Ei oska näpuga näidata. Näiteks on su veebileht valmis ja täiesti korras aga see maagiline “midagi” on puudu.
Kuidas sellisest olukorrast välja saada? Kuidas punn eest ära saada?
Selleks on minu arvates kaks tingimust. Sul peab olema väga kindel arusaam, milline näeb välja ideaalne seis ja sa pead lihtsalt hakkama katsetama.
Seepärast olen ka kogu aeg korrutanud, et veebileht ei saa kunagi valmis. Veebileht ei ole produkt vaid protsess.
Ükskõik mis seisus sa hetkel oled, alati on võimalik selgeks teha kus sa hetkel asud, kuhu sa suundud. Ning katsetama hakata. Proovi uut sisu. Proovi uut kujundust. Proovi midagi muuta. Ja siis mõõda tulemusi.
- Priit Kallas räägib postituses “Struktureeritud andmed muudavad Googles nähtavamaks”, kuidas konkurentidelt suhteliselt lihtsa vaevaga Google otsingutulemustes ruumi hõivata ja seetõttu ise nähtavam olla.
- Websystems annab oma blogipostituses “Mida uue kodulehe tegemisel ja tellimisel silmas pidada?” nõu kuidas alustada veebilehe tellimisega. Mõtteainet jagub ka neile, kel leht juba valmis.
- Hoiatus! Monsterpostitus “Best Image Optimizer for WordPress” annab väga põhjaliku ülevaate piltide optimeerijatest WordPressile. Võrdlus on ette võetud igast küljest.
- Kui oled läbi lugenud Websystemsi loo, siis jätka sellega: “How to Develop a Strong Maintenance Plan for Your WordPress Website” – kuidas koostada oma veebilehele soliidne hooldusplaan.
See nädal võiksid näiteks oma veebilehel olevad pildid üle vaadata. Ja need ära optimeerida.