Kas sul auto on? (09.03.21)

Ma usun, et pea kõigil meil on. Minul on näiteks eelmise sajandi Volvo, mille ostusumma ületan ma iga aasta pea kahekordselt igasugusteks hooldusteks. Ei ole just odav lõbu. Aga millegipärast sõidan ikka veel sellega.

Sama lugu on sinu veebilehega. See vajab hoolt. Iga kuu, iga nädal ja võibolla ka iga päev.

Kui sulle veebileht valmistati ja öeldi, et see on nüüd valmis, siis sulle valetati. Lehe kätte saamisega alles kõik algab. Niipea kui sa arvad et su veebileht on valmis ja sa selle seisma jätad, niipea see ka aegub. Ja mida pikemalt see “valmis” olekus on, seda hullemaks asi läheb.

Enamus selle nädala viidetest on just sel teemal. Kas otseselt või kaudselt.

  • Lihtsustatud kuid asjalik ülevaade WP haldusest. Kui seda juhendit pidevalt ellu viia, võid kindel olla, et su veebileht püsib korras. MIs siis et 100% garantiid mingite apsakate vastu ei saa keegi anda.
  • Seda teemat peaks tegelikult igapäevaselt pähe raiuma, kuni see tõsiasi meelde jääb. Mitte ükski teistele kuuluv platvorm ei ole hea alus oma ettevõtte turunduseks. Ei Google (SEO), ei sotsmeedia, ei Youtube. Loe hoolega läbi ja mõtle sellele iga päev.
  • Kui juba läks jutuks WP hooldusest, siis vaata üle pluginad, mida su veebileht kasutab. Mõned neist võivad lausa ohtlikud olla. P.S. See ülevaade ilmub regulaarselt.
  • Kuigi mina isiklikult ei ole päri kohe esimese punktiga selles juhendis, on väga hästi lahti kirjutatud põhielemendid. Ühe märkusena veel, et kodulehe loomist alustaksin ma hoopis punktist 9.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

OLED VALMIS?

Su veebileht on "valmis". Aga mis edasi saab?

Kuidas see asi nüüd käima saada. Kuidas kliente leida. Kuidas. Kuidas. Kuidas. Sinu e-postkastis iga jumala nädal.