Eduka e-poe valmistamine ja avamine*

NB! See pakkumine on ajutine (sest programm algab juba teisipäeval 26.10.2021) ja ainult valitutele (maksimaalselt 5 osalejat)

Kui oled huvitatud, siis jäta oma e-posti aadress. Ma saadan sulle detailse info selle programmi kohta. Ma luban sulle, et saad positiivse üllatuse.

  Või saada päring feliks@veebimeister.com

  E-poe avamise programm

  Mina olen Feliks ja ma olen valmistanud veebilehti ning e-poode peaaegu 20 aastat.

  Ja kogunenud kogemused ütlevad, et e-poe valmistamine ei ole keeruline. Keeruliseks osutub edaspidine poe käigus hoidmine ja klientide leidmine.

  Olen teinud poode väga erinevates niššides ja mõõtkavades – mööbel, ukselukud, turvavarustus, ilutooted, jalgrattad jne. Ja ellu on neist jäänud (ning edukaks osutunud) ainult need, kes on mõelnud poe haldamisele ja klientide leidmisele juba enne selle avamist.

  Täpsema info ja pakkumise edastan ma sulle ainult e-maili teel aga lühikese ülevaate annan ma siiski.

  Eduka e-poe avamiseks on sul vaja paari kriitilist elementi – poodi ennast (kujuta ette müügisaali ja ladu koos personali ning kaubandustehnikaga) ja muidugi kliente. 

  Esimene osa sellest ongi poe valmistamine, sisustamine, müügi- ja tarneprotsesside paigaldamine jne. Ühe sõnaga kogu tehniline pool.

  Teine osa aga on palju olulisem – kliendid. Ja alati on poe uksi mõnusam avada, kui sul järjekord ukse taga.

  E-poe avamise programm koosnebki suuresti kahest osast – klientide leidmisest juba enne avamist ning kogu tehnilise poole valmis panemisest.

  Aga nagu ma ütlesin – täpsem info saabub sulle postkasti. 

   

  "Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivad eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus."
  Priit Kallas
  Dreamgrow.ee
  "Veebimeistriga oli meil kiire ja operatiivne koostöö. Näost-näkku ei kohtunudki aga poe saime tehtud ja see töötab. Meile oli oluline, et suudaksime ise oma poodi pidevalt täiendada toodete ja informatsiooniga."
  Marno Roose
  Superservice.eu

  Kukkumiskaitse.ee

  Akkadisain.com

  Palmett.eu

  Kont ja Sullakatko

  Gazelleparts.nl

  Superservice.eu

  Programmi väärtus - 5089€!

  "Mulle soovitati Veebimeistrit, sest tal on hea kvaliteet. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt. Ta on vastutustundlik ja iseseisev. Selline koostööpartner teeb projektide läbiviimise oluliselt efektiivsemaks. Veebimeister kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas. Ta on ajakontaktne. Ta prognoosib töögraafikud ja annab teada, kui neid on vaja mingil põhjusel muuta."
  Ene Gutmann
  Palmett.eu

  100 päeva + 1 aasta garantii!

  Kui me 100 päeva jooksul sinu e-poodi ühtegi maksvat klienti ei suuda leida, siis on sul õigus 100% raha tagasi küsida.

  Terve aasta jooksul!

  Kas soovid ise oma lehte kiiremaks teha? Võta osa kiiruse koolitusest.