E-poe halduri ABC

Kuidas teha igapäevaseid haldustöid oma WordPressil ja WooCommerce-l põhinevas e-poes nii et selle haldamine sul iga päev tunde ja iga öö und ei rööviks.

NB! Järgmine grupp alustab juba 14.05.2021.

E-poe olulised elemendid:

Positive bearded male at the counter using cash register in a coffee shop.
Play Video

Kursusel saad alusteadmised kõikidest põhilistest e-poe funktsioonidest ja kuidas neid hallata nii et pood üle pea ei kasvaks.

99.00 €

Kursusest lähemalt

E-poe halduri ABC on online kursus, mille käigus saad selgeks kõik vajaliku oma poe käigus hoidmiseks. Kursus on praktilise loomuga ning katsetada saad oma poe täpse koopia peal ilma live poodi kahjustamata.

Kursus on mõeldud inimesele, kes puutub kokku e-poe haldamisega. Kursuse eesmärk on anda kasutajale selged oskused, mida igapäevaselt kasutada. Kursus keskendub tavakasutajale, kellel ei ole tarvis teada koodi või muid keerulisi oskusi.

Kursuse kava

199.00 €

Kuni 12.05.2021

99.00 €

Kokkuvõttes

Boonused

Feliks Stavitski

Veebimeister

Olen klientidele e-poode (ja “tavalisi veebilehti”) valmistanud alates WordPressi sünnist – seega juba 18 aastat. E-poode valmistades olen lähtunud sellest, et poe haldaja ei ole igapäevaselt “IT” maailmaga tuttav ja vajab oma ettevõttele lihtsat lahendust mida iga päev kasutada.

Priit Kallas
Priit Kallas
Dreamgrow Digital
Read More
Olen aastaid kasutanud Feliksi teenuseid WordPressi lehtede loomisel. Projektid saavad valmis tähtajaks ja püsivat eelarvetes. Feliks mõtleb veebide loomisel kaasa ja nii ei pea tellija tegelema tehniliste pisidetailidega. Kasutan tema teenuseid ka tulevikus.
Ene Gutmann
Ene Gutmann
Palmett.eu
Read More
Mulle soovitati Veebimeistrit, sest tal on hea kvaliteet. Nüüd olen võimalusel ka ise teda oma tuttavatele soovitanud. Head soovitused on kulda väärt.
Ta on vastutustundlik ja iseseisev. Selline koostööpartner teeb projektide läbiviimise oluliselt efektiivsemaks.
Veebimeister kuulab probleeme ja otsib lahendusi. On kontaktne. Ühtlasi selgitab, miks ja kuidas.
Ta on ajakontaktne. Ta prognoosib töögraafikud ja annab teada, kui neid on vaja mingil põhjusel muuta.
Previous
Next